IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Kwiat Lipy 2012
Wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lipianach zoorganizowaliśmy IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Kwiat Lipy 2012".
Wyniki par H,G,F:
Kategoria do 7 H:
Michał Szczęsny - Julia Poniatowska Flesz Lipiany 1miejsce
Piotr Szczęsny - Amelia Młodojewska Flesz Lipiany 1 miejsce
Piotr Szczęsny - Roksana Rozmus Flesz Lipiany 1 miejsce
Michał Guz - Alicja Drozdowska Flesz Lipiany 1 miejsce
Oliwier Laszczyński - Stella Pozidis Flesz Lipiany 1 miejsce
Michał Sobolewski - Nikola Gondor Flesz Lipiany 1 miejsce
Kategoria 8-9 H:
Nikodem Kuczyński - Daria Zielińska Flesz Lipiany 2 miejsce
Szymon Marciniak - Roksana Miśkiewicz Flesz Lipiny 2 miejsce
SzymonMarciniak - Amelia Pytel Flesz Lipiany 2 miejsce
Piotr Szpakowski - Ada Tereszczuk Flesz Lipiany 2 miejsce
Krzysztof Dykiert - Karina Miśkiewicz Flesz Lipiany 2 miejsce
Kategoria 8-9 F
Paweł Szmakliński - Zuzanna Koza Flesz Lipiany 1 miejsce
Kategoria 10-11 F
Szymon Karapuda - Maja Kowalska Flesz Nowogard 1 miejsce
Kategoria 12-13 Open
Jakub Zubek - Nikola Dawgiełowicz Flesz Nowogard 2 miejsce
Pary sportowe:
Kategoria 12-13 D
Szymon Artelik - Martyna Dworak 2 miejsce w kombinacji 8 tańców
Kategoria 14-15 E
Łukasz Lengas-Angelika Awgul 2 miejsce w kombinacji 8 tańców
Michał Tębłowski-Sandra Dąbrowska 4 miejsce w kombinacji 8 tańców
Piotr Gurgul-Klaudia Krekora 6 miejsce w kombinacji 8 tańców
Kategoria 14-15 D:
Radosław Gawroński - Natalia Gan 2 miejsce w kombinacji 8 tańców
Kategoria pow 15 D
Maciej Pikuła - Tębłowska Kamila 3 miejsce w kombinacji 8 tańców
Wojciech Bielski - Patrycja Wieprzkowicz 5 miejsce w kombinacji 8 tańców
Kategoria pow. 15 C
Patryk Czapczyk - Karolina Sikorska 1 miejsce w tańcach standardowych / 1 miejsce w tańcach latynoamerykańskich
Marek Niemirski - Paulina Kij 8 miejsce w tańcach stanardowych / 4 miejsce w tańcach latynoamerykańskich
Kategoria pow. 15 B
Marcel Marchewka - Klaudia Rafińska 2 miejsce w tańcach standardowych / 6 miejsce w tańcach latynoamerykańskich
Maciej Kachocha - Marta Sulima 7 miejsce w tańcach standardowych / 5 miejsce w tańcach latynoamerykańskich
<< powrót